Jsem Zuzana Bajzik, váš externí obchodní stratég.

Obchodní stratég Zuzana Bajzík

Můj background

Více než 7 let se pohybuji ve světě obchodu a své cenné zkušenosti jsem získala v obchodních odděleních malých i velkých firem.

Na začátku své kariéry ve financích jsem se naučila jednat s lidmi a zejména naslouchat. Utvrdila jsem se v tom, že základem úspěchu je dokonalé porozumění produktu.

Jako obchodní referentka jsem činila operativní rozhodnutí, vyhodnocovala perspektivní obchodní příležitosti a měnila je v úspěšné spolupráce.

Coby obchodní manažerka a posléze obchodní ředitelka jsem vytvářela obchodní plány a strategie, podílela se na jejich dodržení, naplňovala obchodní cíle a přivedla nové klíčové zákazníky. Diverzifikovala jsem zákaznická portfolia, vedla obchodní týmy a mentorovala obchodní referenty.

V roli key account managera vyjednávám podmínky s top partnery, vedu svůj tým a spolu s ním strategicky rozvíjím český a slovenský trh. 

Jsem zákaznicky orientovaná, zároveň však sázím na analytické myšlení. Jsem přímočará a dokážu činit těžká rozhodnutí, ale ke všem přistupuji s pokorou.
Baví mě se každý den učit, posouvat dál sebe i klienty a vydělávat jim peníze. A pomůžu je vydělat i vám.
Zním vám jako někdo, s kým si bude notovat? Skvěle, pojďme se sejít!

Zuzana Bajzík - pomohu naplnit vaše obchodní cíle

Proč spolupracovat se mnou?

Budu vaším záchranným kruhem, ať už toužíte po vyšších obratech, nebo jste na pokraji vyhoření. Jsem tu od toho, abych narovnala chaos a vytvořila funkční strategii, která bude prvním stavebním kamenem vašeho úspěchu. Společně naplníme vytyčené cíle a stres a nechuť proměníme v radost a motivaci.

HRAJU FÉR

Nejsem pasivní přitakávač. Nebojím se říct věci na rovinu a nebudu vám mazat med kolem pusy. Na čem se domluvíme, to platí.

VIDÍM SOUVISLOSTI

Díky zkušenostem z různých pozic, odvětví i velikostí firem dokážu na věci nahlížet z více úhlů. Pomůžu vám ven z tunelového vidění. S respektem a porozuměním nastolím harmonii ve vašem týmu.

MÁM INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Žádné šablonové služby vám nutit nebudu. Získáte ode mě řešení, které přesně odpovídá vašim specifickým potřebám.

Co o mně řekli klienti?

Stále přemýšlíte, zda do toho jít se mnou? Rozumím, kupovat zajíce v pytli je risk. V této sekci najdete výběr referencí spokojených klientů, které vám pomohou se rozhodnout.

Sandro L.Ex-Head of Bussiness Development at Biano
Read More
"I can confidently say that Zuzana is one of the most talented and hardworking individuals I have had the pleasure of working with. She is always looking for ways to exceed expectations and consistently demonstrates a deep understanding of clients' needs. Zuzana has consistently delivered top-notch results and has exceeded performance targets consistently. Her proactive approach has led to impressive revenue growth and client retention rates."
Viktor J.ředitel Procentrum Design
Read More
"Zuzana u nás pracovala jako obchodní ředitelka. Vytvořila obchodní plán, měla v péči VIP klienty a celý obchodní tým. Podařilo se jí splnit všechny plány i tím, že získala novou klientelu. Je samostatná, pečlivá a cílevědomá. Vím, že v obchodní činnosti bude přínosem pro většinu firem."
Pavel I.ředitel FOXHAUS
Read More
„Zuzana u nás zoptimalizovala a nastavila obchodní procesy. Provedla analýzu a vyhodnocení našich zakázek, na základě výstupů posléze určila obchodní strategii, které se držíme dodnes. Byla analytická, důsledná a během pravidelných schůzek vždy připravená. Domluvený rozsah spolupráce dokončila v termínu.”
Previous
Next