Jsem Zuzana Bajzik, váš externí obchodní stratég.

Proměním vaše podnikání
v prosperující business

Jsem Zuzana Bajzík, váš externí obchodní stratég.

Zuzana Bajzík - obchodní strategie

Potřebujete se dostat z červených čísel? Chcete získat spokojené zákazníky? Toužíte po funkční strategii a sehraném obchodním týmu, ale nevíte kudy kam? Mám pro vás dobrou zprávu. Nejtěžší krok – uvědomění problému – máte za sebou. Nyní ho pojďme společně vyřešit. 

Zuzana Bajzík

Jsem Zuzana Bajzík,
váš externí obchodní stratég.

Nastavuji úspěšné obchodní strategie, tvořím ziskové cenotvorby, pomáhám naplnit obchodní cíle a měním account manažery na sebejisté profesionály.

Svou expertízu stavím na letitých zkušenostech na poli obchodu. Malým i velkým firmám jsem pomohla zvýšit obraty, narovnat obchodní procesy nebo získat nové klienty.

S čím vám pomůžu?

Budu vaším záchranným kruhem, ať už toužíte po vyšších obratech, nebo jste na pokraji vyhoření. Jsem tu od toho, abych narovnala chaos a vytvořila funkční strategii, která bude prvním stavebním kamenem vašeho úspěchu. Společně naplníme vytyčené cíle a stres a nechuť proměníme v radost a motivaci.

OBCHODNÍ STRATEGIE

VYJEDNÁVÁNÍ

MENTORING

Co o mně řekli klienti?

Jak spolupráci se mnou hodnotí jiní? Přečtěte si reference spokojených klientů.

Sandro L.Ex-Head of Bussiness Development at Biano
Read More
"I can confidently say that Zuzana is one of the most talented and hardworking individuals I have had the pleasure of working with. She is always looking for ways to exceed expectations and consistently demonstrates a deep understanding of clients' needs. Zuzana has consistently delivered top-notch results and has exceeded performance targets consistently. Her proactive approach has led to impressive revenue growth and client retention rates."
Viktor J.ředitel Procentrum Design
Read More
"Zuzana u nás pracovala jako obchodní ředitelka. Vytvořila obchodní plán, měla v péči VIP klienty a celý obchodní tým. Podařilo se jí splnit všechny plány i tím, že získala novou klientelu. Je samostatná, pečlivá a cílevědomá. Vím, že v obchodní činnosti bude přínosem pro většinu firem."
Pavel I.ředitel FOXHAUS
Read More
„Zuzana u nás zoptimalizovala a nastavila obchodní procesy. Provedla analýzu a vyhodnocení našich zakázek, na základě výstupů posléze určila obchodní strategii, které se držíme dodnes. Byla analytická, důsledná a během pravidelných schůzek vždy připravená. Domluvený rozsah spolupráce dokončila v termínu.”
Previous
Next

Nakročte k úspěšné budoucnosti ještě dnes.

Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché – zanechte mi zprávu a já se s vámi brzy spojím. Úvodní hodinová konzultace je nezávazná a ZDARMA.